Offering you a complete choice of products which include asbestos joint sheet, mild steel ring gasket and corrosive ring gasket.
₹ 145 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 0.5 mm |
| Size | 8 mm |
| Shape | Square |
| Brand | Hind Engineering |
| Material | Asbestos |
| Color | Green |
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 2 mm |
| Material | Mild Steel |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Product Type | Ring Gasket |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 2 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Product Type | Ring Gasket |
Pyarelal Saiyed (Partner)
Hind Engineering
Makarpura, 93/A/7, Gidc
Vadodara - 391410, Gujarat, India